mobil menu
ara ara

Özel Ders Programlarımız

atakent özel ders, halkalı Sınav öncesi dönemlerde veya yıl boyu devam eden özel ders programlarımız ile kişiye özel çalışmalarla hızlı bir şekilde netice almaktayız. Size en uygun program deneyimli öğretmenlerimiz ile birlikte sizinle belirlenir ve dersler başlar.

LGS, TYT, AYT, Yabancı Dil, Eksik konular, Sınav Öncesi, İngilizce konuşma pratikleri ... Sizin ihtiyaçınız doğrultusunda tüm derslerde özel eğitim programlarımız mevcuttur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimize özel cazip fiyatlarla kurumuzda istediğiniz dersten özel ders paketleri satın alabilirsiniz. Merkezlerimiz Küçükçekmece Atakent bölgesindedir, Halkalı Meydan a çok yakın şubemiz vardır.
Tüm Özel ders ihtiyaçlarınız için Şubelermize bekliyoruz, bize iletişim sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış öğretmen kadromuz ile her yaş grubunda öğrenciye istekleri doğrultusunda özel ders verilir. Çocuğunuzun veya kendinizin eğitimini (geleceğini) planlamadan önce sizi şubelerimize davet ediyoruz. Eğitim sistemi ve sınav sistemleri hakkında görüşlerimizi sizle paylaşmak isteriz.

Atakent özel ders

Özel ders te öğretmen ve öğrenci iletişimi (uyumu) çok önemlidir. Bunu dikkate alıp bireye özgü öğretim yöntemleri kullanılarak işlenen derslerde öğrencinin eksikleri belirlenir, geriye dönük tekrar çalışmaları yapılır ve bu eksiklikler giderilerek derslere devam edilir. Çocuğunuz veya kendiniz için en uygun eğitimi (öğretmeni) Forum Akademi Eğitim Kurumlarında bulabilirsiniz.

Halkalı özel ders

LGS, TYT veya AYT için Matematik özel ders, İngilizce özel ders ve çok daha fazlası. Tüm dersler için istediğiniz planlarda ve sizin saatlerinize göre ayarlanmış özel ders ve kurslarımız ile yanınızdayız.
Merkezlerimize yakın yerleşimler (Halkalı, Atakent - Küçükçekmece/İstanbul)

Laleşehir Konakları, Avrupa Konutları 1 - 2 - 3, Güneş Park Evleri, Ihlamur Evleri, Soyak Olimpiyakent Sitesi, Manolya Evleri, Toki Akasya Evleri, Halkalı Merkez

halkalı sınav etüt merkezi atakent soyak olimpiakent halkalı sınav etüt merkezi avrupa konutları
** Merkezlerimiz Küçükçekmece Atakent'te olup Halkalı Merkez civarına yakındır. İrtibat için iletişim formunu da kullanabilirsiniz.
Sınav eğitim kurumları atakent halkalı forum akademi atakent halkalı İngilizce dil kursu atakent halkalı