mobil menu
ara ara

2016 - 2017 Eğitim Yılı Etüt Merkezi Fiyatları öğrenin

2016 - 2017 Eğitim Yılı Etüt Merkezi Fiyatları öğrenin

Yeni eğitim yılına hazırız. 2016 - 2017 Eğitim yılı için forum akademi bünyesinde bulunan dört şubemizi yeniledik. Öğrencilerimizin daha rahat ve huzurlu bir ortamda ders işlemeleri için düzenlemeler yaptık.

Etüt merkezlerimiz modern ve şık görünümü ile 2016 - 2017 eğitim yılına hazır. Halkalı ve Atakent bölgesinde etüt merkezi arıyor iseniz doğru adres desiniz.
MEB onaylı etüt merkezi, Servis, Yemek, Ortak sınavlara hazırlık, Ödev, Proje çalışmaları, Ders tekrarları, Dil eğitimleri ve çok yönlü gelişim için daha fazlası partiler, geziler, etkinlikler …
Forum Akademi Eğitim Kurumlarında olmanın ayrıcalıklarından sizde faydalanın.
2016 - 2017 Eğitim yılı için etüt merkezi ücretlerimizi 0212 696 22 22 den yada internet üzerinden iletişim formlarımızı kullanarak öğrenebilirsiniz. Her öğrenci için farklı istekler olacağından sabit bir fiyat söylemek çok güç. Servis, yemek, ders istekleri vb bilgileriniz doğrultusunda sizin için en uygun etüt merkezi fiyatını öğrene bilirsiniz.

İletişim Formu
Forum Akademi Şubeler ve İletişim Bilgileri
Eylül 2016 • 4763 defa okundu • Tüm Haberler

Atakent Sınav Etüt Merkezi | Son eklenen içerikler Hepsini gör »

Merkezlerimize yakın yerleşimler (Halkalı, Atakent - Küçükçekmece/İstanbul)

Laleşehir Konakları, Avrupa Konutları 1 - 2 - 3, Güneş Park Evleri, Ihlamur Evleri, Soyak Olimpiyakent Sitesi, Manolya Evleri, Toki Akasya Evleri, Halkalı Merkez

halkalı sınav etüt merkezi atakent soyak olimpiakent halkalı sınav etüt merkezi avrupa konutları
** Merkezlerimiz Küçükçekmece Atakent'te olup Halkalı Merkez civarına yakındır. İrtibat için iletişim formunu da kullanabilirsiniz.
Sınav eğitim kurumları atakent halkalı forum akademi atakent halkalı İngilizce dil kursu atakent halkalı